Często planujemy sobie weekendowy wyjazd pod namioty już kilka tygodni wcześniej. Specjalnie planujemy go z dużym wyprzedzeniem, by móc się dobrze zaopatrzyć na wyjazd. Niestety, bardzo często bywa tak, że nasze plany pokrzyżowane zostają przez nagłą chorobę lub po prostu brak pogody.

Ciężko jest przewidzieć takie wydarzenia, ale też nie ma się co przejmować, gdy taki wyjazd nie wypali. To w końcu nie jest pięciogwiazdkowy hotel, opłacony z góry, prawda? Bardzo często zmiana planów nie wiąże się z żadnymi wydatkami, a jedynie przesunięciem wypoczynku. Jeśli dobrze się postaracie, za tydzień czy dwa znowu będzie wolny weekend i znów całą paczką zbierzecie się na wyjazd i tym razem nic wam nie przeszkodzi! Tymczasem jednak zorganizujcie sobie weekend zastępczy. Może zaplanujcie maraton filmowy u kogoś z was? Jest to o tyle dobre wyjście, że nawet gdy jedno z was jest chore, nie musi rezygnować ani z dobrej zabawy, ani z warunków domowego leżenia w łóżku. Jeśli zrezygnowaliście z wyjazdu ze względu na pogodę, może po prostu spędźcie weekend gdzieś pod dachem, na przykład w miłym pensjonacie czy poimprezujcie trochę. A może wybierzecie się na łowienie ryb? W końcu do tego nie potrzebna jest piękna pogoda!

Doskonałym sposobem na spędzenie czasu, czy to w gronie znajomych, czy we dwoje, jest weekend w SPA! Jeśli jeszcze nie byliście, to koniecznie powinniście się wybrać, bo to doskonały sposób na relaks i urodę. Poza tym wszystkim, miasto zapewnia tyle weekendowych atrakcji, bez względu na liczbę towarzystwa, że nie będziecie się nudzić ani chwili, nawet gdy zostaniecie w mieście. Możecie pójść na kręgle, na koncert, do kina, teatru, czy urządzić wielką, niezapomnianą imprezę w domu. Z pewnością jest jeszcze wiele pomysłów, które można wymyślić na poczekaniu, gdyby się jednak okazało, że pomysł z namiotami nie wypali. Im więcej was będzie pozytywnie myślało nad zorganizowaniem zastępczego wypadu, tym lepiej dla was! Szybciej coś wymyślicie i mniej czasu spędzicie na marudzeniu!