Czy wyobrażasz sobie kobietę niełatwo wyobrazić nam sobie kobietę, która nie ma w garderobie chociaż jednej torebki. Z pewnością to absolutny must have – choć bez wątpienia teraz większą sławę osiągają dziewczęce worki czy cokolwiek podobnej budowy i funkcji kobiece gadżety Czym kierują się panie które planują urozmaicić swoją kolekcję o kolejną nową torebkę?

Kluczowa zasada: nie można mieć przecież za dużo torebek

Bardzo mały procent dziewczyn szczerze przyzna iż ma wyłącznie pojedynczą torebkę, którą zabiera ze sobą wszędzie. Poniekąd dlatego że koszty zakupu damskich torebek (zarówno tych, które były i będą produktami ekskluzywnymi) sukcesywnie spadają. Mężczyzno nie zapomnij, że tak samo zresztą jak szpilki – stanowią kluczowy aspekt dobrej stylizacji. Określone egzemplarze będą akceptowalne na wieczorowe przyjęcie w gustownym otoczeniu, zupełnie odmienne w przypadku luźnego spotkania z koleżankami na wieczorne wyjście do kina. Olbrzymie znaczenie będzie mieć zresztą gabaryt torebki; np. dziewczyny wybierające się do firmy bądź do szkoły stawiają zazwyczaj na solidniejsze modele (takie, które pozwalają spakować np. następny posiłek czy poniektóre kosmetyki). Z kolei jeśli wybierają się wyłącznie drobne zakupy, częściej zabierają malutkie torebki, w których schowa się telefon, dobry portfel jak również klucze do mieszkania – co doskonale usprawnia bezproblemowe dotykanie i przymierzanie produktów. Facetów na szczęście nie powinno zatem zadziwiać, że sklepy internetowe reagują na preferencje kupujących i oferują już na tym etapie zakładki zatytułowane „torebki hurt”.

Co będzie modne w nadchodzącym sezonie? Torebki hurt czy detal?

Jak zapowiadają się trendy, jeśli chodzi o damskie torebki? Pragmatycy spytają – torebki prosto z hurtowni czy wciąż detal? Co kluczowe, w nadchodzącym sezonie zwyciężają kwiatki, dobrze sprzedawać się będą też motywy kocie. Oba fasony obecne będą na torebkach. Jeżeli pytacie o wymiar oraz dodatkowo styl nowej torebki, to chwilowo królują tak zwane worki, a więc torebki niemałe najpewniej o naprawdę wydłużonych ramiączkach i zdecydowanie bez sztucznej formy. Zdecydowanie mniej kupowane są teraz kopertówki, jednak panie, które wybierają mniejsze torebki, nie muszą narzekać bo w kolekcjach znajdziecie wiele listonoszek.